KURUMSAL

 Şirketimiz Seramik Porselen Cam  mamulleri, daha ekonomik ,kaliteli ve kusursuz üreterek teslimlerini sağlamaktadır.satış sonrası desteğimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı her zaman hedef edinmişizdir.Düzenli olarak dünya trendlerini takip eden şirketimiz; yeniliğe ve kaliteye olan inancımız sayesinde her zaman teknolojik gelişmelerle paralel hareket etmektedir.

Firmamız bünyesinde var olan en son teknolojiyi doğru kullanarak verimlilik ve kaliteli üretimin sürekliliğini sağlamak,İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde tüm hedeflerine müşteri memnuniyetini gözeterek ulaşmak,kalite politikası olarak belirlenmiştir.

Misyonumuz:
Porselen Türkiye olarak misyonumuz; ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
Güçlü bir iletişim ile tüketicilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.
Yurt içi ve yurt dışında müşterilerimizi büyüterek en çok tercih edilen porselen seramik üretici ve tedarikçisi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmaktır.

Vizyonumuz:
Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda,kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, mevcut ürünlerine her yıl yeni ürünler ve tasarımlar ekleyerek  fark edilen ve fark oluşturan bir şirketler grubu olmak ve sektörün öncülüğünü yapan,Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Porselen,Seramik,Cam'dan mamul promosyon Ürünleri:
Firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.Firmalar markalarını tanıtmak,talebi arttırmak için promosyon ürünler kullanmaktadırlar.Porselen Türkiye uzun yıllardır promosyon alanında titiz bir çözüm ortağı olmuştur.Firmanızı en uygun ürün ile tanıtmak için bize ulaşın.

Ürünlerin hazırlanması ve teslimatı:
Sipariş olarak gelen projeler; mamulun üretimi yapılır sonrasında logo baskı ve grafik çalışması yapılarak, en hızlı süreçler kullanılarak örneğin 500 ile 5,000 adet bazında kupa bardak, 1 veya 2 hafta içinde rahatlıkla hazırlanmaktadır. Hazır olan baskısız mamullerde hemen teslim edilir. Aylık 70,000 adet ile 140,000 adet baskılı baskısız ürün teslimleri yapabilmekteyiz. Siparişlerinizin, başlangıcından bitişine kadar, tüm süreçler, şahit numuneler seriden numuneler şeklinde, ambalajlamaya kadar bilgilendirme yapılarak sevkiyatımız tamamlanmaktadır.